Hakkımızda

Heryer Online Nedir?

2020 yılında pandemi süreci ile aktif olarak yer aldığı Türkiye pazarında 100'den fazla okulda kullanılmakta ve toplamda 35.000 üzeri öğrenciye hizmet vermektedir ve Türkiye pazarındaki büyümesi devam etmektedir.

Sistemin en güçlü yönü bütünüyle bir sistem olmasıdır. Online eğitim amacı ile ilgili kullanılabilecek tüm araçları ve ürünleri kendi sistemine entegre etmiştir. Sistem alt yapısı rahatlıkla genişleyebilir ölçekte tasarlanmış olup, bizimle çalışan okullarımız, öğrencilerimiz ve velilerimizin taleplerine çok hızlı bir şekilde destek verilmektedir.

Kurumumuzun geliştirmiş olduğu uzaktan eğitim yazılım programları ile gelişen ve değişen süreçlere uygun olarak; bilgi, belge, eğitimler, projeler, fikirler, arşiv videoları, soru bankaları sınavlar, anketler, kurumlara özel sosyal etkinlikler, performans değerlendirmeleri, analizler ve daha sayamadığımız birçok özellik ile eğitim ihtiyaçlarının kategorize edildiği hızlı,güvenli sonuç alma imkanı sunar.

Heryer Online Hakkımızda

Çalışmalarımızın önemli bir ihtiyacı karşıladığının bilincinde olarak mevcut ve yeni projelerle yolumuza devam etmekteyiz.

Heryer Online Uzaktan Eğitim Yazılım programını her dile çevrilebilen özellikleri ile tüm dünyanın kulanımına sunduk.

Bize Katılın

Sadece 1 saat sonra başlayın yeni nesil eğitim

Eğitim için hazırlanmış kullanışlı ve basit sistem

Bize Ulaşın